تبلیغات
با من بیاین ن ن ن :) - عکس+بیوگرافی Jung Ryeo Won
با من بیاین ن ن ن :)
طراحی قالب    این سایت را صفحه خانگی خود كنید !    تماس با مدیر سایت!    اذافه كردن این سایت به علاقه مندی ها !   
بنظر شما کدوم خواننده بهتره؟ •






بازدیدهای امروز:
بازدیدهای دیروز:
كل بازدیدها:
كل مطالب:
كل نظرات:
ایجاد صفحه: - ثانیه

  

سلام!!!

اینم از جانگ ریون ون....

Name: 정려원 / Jung Ryu Won (Jeong Ryeo Won)
Real name: 정여원 / Jung Yu Won (Jeong Yeo Won)
Nicknames: "Hot Dog" and "DaRamJue" (squirrel)
Profession: Actress and singer
Birthdate: 1982-Jan-21
Birthplace: South Korea
Height: 168cm
Weight: 45kg
Star sign: Aquarius
Blood type: B
Family: Older brother and younger sister
Talent agency: TN Entertainment

 



نوشته شده توسط niaz alizade در سه شنبه 29 شهریور 1390 و ساعت 09:53 ب.ظ [+] | نظرات ()